4 krúžky, 4 dôvody pre Novú Generáciu

Autor: Peter Markovič | 9.3.2012 o 9:22 | (upravené 9.3.2012 o 9:41) Karma článku: 8,07 | Prečítané:  484x

Niekto si povie, to sa nedá. My hovoríme, že sú dve cesty. Rezignovať, alebo sa pokúsiť presadiť. My sme si vybrali tú druhú ťažšiu cestu. No sami to nedokážeme, preto sa uchádzame sa o vašu podporu.

Urobíme všetko pre zjednotenie pravicových síl na Slovensku

Odmietame neustále a podľa nás nezmyselné prestrelky v rámci pravicového spektra strán. Nazdávame sa, že toto neprospieva nikomu okrem populistickej strany Smer-SD. My o tom nebudeme len hovoriť, ale podľa toho sa aj správať. Toto je jediná cesta, ako urobiť Slovensko lepším a spravodlivým.

Nadväzujeme na odkaz Ivety Radičovaj a jednoznačne odmietame stranu Smer-SD

S Ivetou Radičovou sme spolupracovali ešte pred jej vstupom do SDKÚ-DS. Považujeme za veľkú chybu, že sme ju v SDKÚ-DS nedokázali udržať. Nová Generácia robí všetko preto, aby svoj odchod z politiky ešte prehodnotila. Myslíme si, že jedine dôveryhodná osoba s čistým štítom môže zachrániť pravicu na Slovensku, a to je Iveta Radičová!

Odmietame sa čo i len zamyslieť nad možnou spoluprácou so stranou Smer-SD. Pretože máme dobrú pamäť.

Chceme robiť politiku inak, tak aby občania nemali pochybnosť

Sme nová generácia politikov. Máme oči otvorené a je nám úplne jasné, že svoj program (cieľ) môžme realizovať iba vtedy, ak nám občania vyjadria dôveru. Ľudia sa hnevajú a my tomu rozumieme. Stratili dôveru, po tom, čo sa v ostatnom období dostalo von, sa cítia oklamaní. Obnovenie dôvery je momentálne najdôležitejšie! O to sa budeme usilovať.

Nebudeme ticho, lebo vieme, kde je problém

Je nám ľúto, že aj táto predvolebná kampaň je o kauzách a hriechoch minulosti. Toto sa deje stále, no dá sa tomu predísť. Naša strana má novú generáciu. Nie len mládežnícku organizáciu (nás), ale aj veľa čestných a šikovných ľudí, ktorí zatiaľ nedostali šancu, alebo nemôžu ešte viac vyrásť. Sme odhodlaní urobiť všetko preto, aby sa v čo najkratšom čase títo ľudia v našej politickej strane presadili. Po voľbách sa o tom chceme rozprávať. Pokus o obnovenie dôvery a navrátenie stratenej reputácie je našou motiváciou.

Áno, niekto si povie, to sa nedá. My hovoríme, že sú dve cesty. Rezignovať, alebo sa pokúsiť presadiť. My sme si vybrali tú druhú ťažšiu cestu. No sami to nedokážeme, preto sa uchádzame sa o vašu podporu.

Myslíme to úprimne a uchádzame sa o hlas pre SDKÚ-DS a krúžok pre našich kandidátov.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Dva návody, ako uspieť s novou politickou stranou

Zdá sa, že slovenský volič si bude musieť ešte nejaký čas vystačiť s dnešnou ponukou. Ibaže by Babiš založil pobočku ANO v Bratislave

TECH

Život na Marse možno objavili už pred 40 rokmi, NASA to vtedy poprela

Vedci boli donedávna presvedčení, že výskum v 70-tych rokoch nepreukázal mikroorganizmy na Marse. Mohli sa mýliť.


Už ste čítali?